۱۰ نژاد سگ مناسب زندگی کارمندی (که تحمل تنهایی بیشتری دارند)


نویسنده
animals99
كاربر تازه كار
كاربر تازه كار
پست: 15
تاریخ عضویت: جمعه 7 شهریور 1399, 9:35 am
وب سایت: https://animal-village.com/
Gender:

۱۰ نژاد سگ مناسب زندگی کارمندی (که تحمل تنهایی بیشتری دارند)

پستتوسط animals99 » جمعه 7 شهریور 1399, 9:39 am

۱۰ نژاد سگ مناسب زندگی کارمندی (که تحمل تنهایی بیشتری دارند)
سگ‌ها موجوداتی مهربان و احساساتی هستن و به شدت به ما آدما وابسته می‌شن. شاید شنیده باشید که سگ‌ها رو نباید برای مدت طولانی تو خونه تنها گذاشت وگرنه غمگین و افسرده می‌شن.
بهترین نژاد سگ برای افراد مبتدی
اما پس تکلیف مایی که کارمند هستیم و ساعات زیادی از روز بیرون از خونه هستیم چی؟ یعنی ما نمی‌تونیم هیچ وقت سگ داشته باشیم؟

خبر خوب اینه که همه نژادهای سگ مثل هم نیستن و نژادهایی وجود دارن که با چند ساعت تنها موندن وسبک زندگی کارمندی سازگاری بیشتری دارن. اگه شما هم مثل من کارمند هستید و با این حال دوست دارید از یه سگ نگهداری کنید این مطلب برای شماست.

در این مقاله قصد داریم ۱۰ نژاد سگ مناسب زندگی کارمندی رو به شما معرفی کنیم که در مقایسه با سایر نژادها و براساس رفتارشناسی سگ، مستقل‌تر هستن و به دلیل ویژگی‌های شخصیتی خاصی که دارن میتونین بدون عذاب وجدان در طول روز چند ساعت

تنهاشون بگذارید و سر کار برید.

۱- نژاد سگ شیواوا یا شیهواهوا، کوچولوی دوست‌داشتنی و البته مستقل!
۲- نژاد مالتیز، سگی آپارتمانی با گیسوانی ابریشمی و زیبا
۳-نژاد سگ چاو چاو، ظاهری شبیه به شیر، خلق و خویی شبیه به گربه!
۴-نژاد سگ لهاسا آپسو، کوچولوی مستقل و دوست‌داشتنی
۵-نژاد سگ نورفولک تریر، ظاهری عروسکی و بامزه اما شجاع و نترس
۶-نژاد باست هوند، سگی کنجکاو با ظاهری خاص
۷- نژاد سگ آکیتا، مغرور و شجاع با اصالتی ژاپنی
۸-نژاد بوستون تریر، سگی خودکفا، دوست‌داشتنی و بازیگوش
۹-نژاد سگ گری‌هوند، دونده و ورزشکار اما آرام و خانگی
بهترین سگ خانگی برای نوجوانان
۱۰-نژاد اشناوزر مینیاتوری، سیبیلوی مهربان و خوش‌اخلاق!

۱۰ عدد از بهترین سگ آپارتمانی برای کودکان بدون ریزش مو
۱- نژاد پاگ بهترین سگ آپارتمانی
نژاد پاگ یکی از بهترین سگ آپارتمانی است که شما میتوانید خریداری کنید و با صورت زیبا و خاص خود دل هر شخصی را میبرد. این سگ ها به دلیل شیطنت و ریزش مو کم در بین آپارتمان نشین ها بسیار محبوب است همچنین با کودکان رابطه خوبی برقرار میکند.

تنها مشکل این نژاد خر خر کردن آن است که به دلیل دماقش ممکن اسن مشکلات تنفسی پیدا کند پس در هوای گرم آنها را به پیاده روی نبرید.

مزایای دیگر این نژاد رابطه خوب آنها با گربه و دیگر حیوانات است.


۲- نژاد بیچون فرایز
این نژاد سگ آپارتمانی بسیار پر انرژی و وابسته به محبت است، به گونه ای که اگر شما به آن محبت نکنید با خرابکاری نا رضایتی خودش را نشان میدهد. همچنین این نژاد از دسته سگ آپارتمانی بدون ریزش مو میباشد و سر صدای کمی از آن خواهید شنید.

مزایای دیگر بیچون فرایز ها ارتباط خوب آنها با کودکان است.


۳- چی‌واوا سگ آپارتمانی محبوب
این گونه به دلیل شهرتش در فیلم های هالیوودی در بین مردم به خصوص خانم ها محبوبیت خاصی پیدا کرده است. خون گرمی و باهوش بودن از خصوصیات بارز این نژاد است. شما فقط یکبار در هفته نیاز به شانه کردن موهای آن دارید اما ممکن است سر صدای زیاد

آن شما را آزار دهد. همچنین توصیه میشود با کودکان زیر ۸ تنها گذاشته نشود زیرا این نژاد بسیار آسیب پذیر است.

سگ آپارتمانی بدون ریزش مو

۴- نژاد تازی سگ آپارتمانی بی صدا و کم مو
برخلاف جسته و هیکلش این نژاد بسیار آرام و نجیب است. او میتواند کل روز در خانه کنار شما استراحت کند، به طوری که همسایه ها حتی از وجود آن با خبر نشوند. از دیگر مزایای این نژاد خز کوتاه آن است که نباز به رسیدگی خیلی کمی دارد، در مقابل این مزیت

تازی ها زیاد طرفدار بازی با کودکان نیستند و ترجیح میدهد تا با شما به پیاده روی بروند اما مراقب باشید همیشه برای مهار کردن آن از قلاده کمری استفاده کنید زیرا به محض اینکه سنجابی را ببیند مانند تیر به سمت آن شلیک میشوند!

۵- بهترین سگ آپارتمانی برای کودکان ماستیف انگلیسی
درست است این نژاد بسیار بزرگ و وزنی به حدود ۶۰ کیلو گرم دارد اما بر خلاف نظر بسیار آرام ، وفادار و با فرزندان شما مهربان است. ماستیف ها در ایران کم یاب هستند و اکثرا مردم آنرا با سگ گله اشتباه میگیرند اما جالب است بدانید در انگلیس این نژاد برای

نگهداری از گله نیز به کار میروند. این گونه از ذسته سگ آپارتمانی بدون ریزش مو میباشد و مزایای دیگر آن میتوان از توانایی محافظت از شما و بی صدا بودن در مقابل اتفاقات بیرون از خانه نام برد.

مراقب باشید زیرا به دلیل علاقه نداشتن به تحرک و پیاده روی ممکن است دچار اضافه وزن شود پس حتما هفته ای ۳ یا ۴ بار آنرا به پیاده روی ببرید.
بهترین سگ آپارتمانی برای کودکان

۶- نژاد شیبا
این نژاد ممکن است در تست انتخاب سگ برای آپارتمان در رده بالایی قرار نگیرد اما اگر زیبایی آنرا بخواهیم با دیگر نژادها مقایسه کنیم مطمئنا رقیب های خود را پشت سر میگذارد زیرا شیبا ها بسیار زیبا و وفادار به صاحب خود هستند، اما در تربیت آنها باید

اطلاعات بیشتر کسب کنید زیرا کمی سرکش نیز میباشند و دوست ندارند وسایل شخصی مانند اسباب بازی را با دیگر سگ ها تقسیم کنند.

این نژاد جزو دسته سگ آپارتمانی بی صدا و کم مو قرار گرفته و با کودکان نیز میتواند ارتباط برقرار کند.


۷- سگ چاینیز کرستد
اگر به دنبال نژادی هستید تا در تنهایی و روز های بد بتواند حال شما را بهتر و جای خالی عشق و محبت در شما را پر کند چاینیز کرستد بهترین انتخاب برای شماست زیرا سریعا به شما وابسته به طوری که دل کندن از آن بسیار سخت میشود، اما اگر از طرف شما

توجه و محبت نبیند عصبانیت خود را بر روی وسایل خانه خالی میکند پس برای کسانی که اقلب بیرون از خانه مشغول هستند این نژاد انتخاب مناسبی نیست اما برای خانم های مسن میتواند بهترین دوست باشد، زیرا نیاز به رسیدگی چندانی ندارد و جزو بهترین نژاد

های سگ برای آپارتمان است.۸- بوستن تریر یکی از بهترین سگ ها برای کودکان
خز زیبا ساه و سفید ، چشم های درشت و مشکی ، بانمک بودن و جذابیتش همگی آنرا به یکی از بهترین انتخاب ها برای سگ آپارتمانی تبدیل میکند، اما باید بازیگوش بودن آنرا با پیاده روی روزانه برطرف کنید تا در انتهای روز در کنار شما مشغول خر پف کردن باشد.

از مزایای این نژاد میتوان به خز بسیار کوتاه و نرم ، سر صدا نسبتا کم و علاقه بسیار زیادش به کودکان نام برد.
علت نگهداری سگ توسط خانمها


۹- سگ کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل
به جرعت میتوان گفت یکی از زیبا و وفادارترین نژاد های سگ کاوالیر کینگ است که در ایران به ندرت میتوانید آنرا یافت کنید، این نژاد انگلیسی بسیار شیرین و باهوش هستند و به طرز خیره کننده ای وفادار.

این نژاد برای دو سری از اشخاص مناسب نیست : ۱- کسانی که اکثر روز بیرون از خانه مشغول هستند ۲- کسانی که در خانه پرنده نگهداری می کنند! زیرا کاوالیر ها علاقه خاصی به شکار پرنده ها دارند.

از مزایای این نژاد میتوان به علاقه زیادش به کودکان و سر صدا کم نام برد.


۱۰- بولداگ انگلیسی سگ آپارتمانی بدون ریزش مو
یکی از تنبل و بانمک ترین نژاد های سگ بولداگ انگلیسی است، اگر شما از آن دسته اشخاص هستید که حس و حال بیرون رفتن از خانه را ندارید این گونه برای شما بسیار مناسب است زیرا در کنار تنبل بودن بسیار شکمو و مهربان است، البته لازم به ذکر است که در

مقابل غریبه ها بسیار پرخاشگر و میتواند محافظ خوبی برای فرزند شما باشد چون بولداگ ها علاقه بسیار زیادی به کودکان دارند.

این گونه بسیار تنبل است و اکثرا آنرا در حال خوابیدن مشاهده خواهید کرد پس مراقب سلامتیش باشید و حداقل هفته ای ۲ یا ۳ بار آنرا به پیاده روی ببرید.
خز بسیار کوتاه از مزایای آن است، اما به دلیل صورت چروکیده اش احتمال بیماری های میکروبی وجود دارد و باید تمیز شود.


vulcon
کاربر معمولی
کاربر معمولی
پست: 208748
تاریخ عضویت: چهار شنبه 22 مرداد 1399, 8:07 am
وب سایت: http://hsaass.ru/
Gender:

پستتوسط vulcon » سه شنبه 12 اسفند 1399, 9:00 pm


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    مشاهده
    آخرین پست

بازگشت به “بحث آزاد و متفرقه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان